wydruki wielkoformatowe, systemy wystawiennicze, stojaki reklamowe   O firmie > Rekomendacje

Z firmą reklamową BULBA łączy nas wieloletnia współpraca, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Wysoki poziom usług w zakresie obsługi poligraficznej naszej firmy oraz estetyka i terminowość spełniają nasze oczekiwania.
Firma BULBA to profesjonalny i solidny partner, dlatego też może zostać polecona kolejnym firmom, potencjalnym klientom.
Neckermann Polska Biuro Podróży Sp. z o.o. - Dariusz Wronikowski

... Dostarczone nam przez firmę BULBA systemy wystawiennicze typu EXPAND 2000 oraz różnorodne tablice reklamowe cechują się wysoką jakością, estetyką i funkcjonalnością i w pełni spełniają nasze oczekiwania. Firma BULBA świadczy zamawiane usługi profesjonalnie i terminowo i wykazuje się przy tym elastycznością wobec życzeń klienta.
Miło nam zarekomendować firmę reklamową BULBA jako solidnego partnera w swojej dziedzinie.
Siemens Sp. z o.o. - Anna Tascher

... systemy wystawiennicze typu Expand Quick Screen, wykonane przez firmę reklamową BULBA spełniają nasze oczekiwania co do jakości, estetyki i funkcjonalności.
Systemy zostały wykonane szybko, terminowe oraz profesjonalnie. Firma reklamowa BULBA może zostać przez nas zarekomendowana jako solidny partner.
Europlakat Polska Sp. z o.o. - Grażyna Gołębiowska Marketing Manager

Pragnę niniejszym wyrazić podziękowanie za współpracę, która w nadzwyczaj krótkim terminie zaowocowała wykonaniem 2 Quick Screenów zamówionych u Państwa przez Stowarzyszenie Agencji Reklamowych w Polsce.
Z prawdziwą satysfakcją przyznaję, że dbałości o dotrzymanie umówionego terminu towarzyszyła jakość wykonania projektu oraz wysoki standard obsługi klienta.
Stowarzyszenie Agencji Reklamowych w Polsce - Leszek Popowicz Dyrektor Generalny

Z firmą reklamową BULBA łączy nas wieloletnia współpraca, z której jesteśmy bardzo zadowoleni. Jakość kompleksowych usług związanych z wizualizacją naszej firmy oraz wyjątkowo szybka reakcja na nasze potrzeby ma profesjonalny charakter.
Firma reklamowa BULBA oferuje wysoki poziom usług, solidność i rzetelność. Jest to firma ze wszech miar godna polecenia.
Towarzystwo Ubezpieczeń na Życie
ING Nationale - Nederlanden Polska S.A.
- Wojciech Kozłowski Dyrektor Departamentu Administracji

Marvipol Development Sp. z o.o. współpracuje z firmą reklamową BULBA od 1999r.
W tym czasie firma BULBA przygotowała dla nas prezentacje, tablice reklamowe, wystrój stoisk targowych, bannery reklamowe, wydruki wielkoformatowe oraz inne formy reklamy, co przyczyniło się do rozpowszechnienia nazwy naszej firmy.
Wszelkie prace wykonane przez firmę BULBA charakteryzują się wysoką jakością i profesjonalizmem wykonania. Jesteśmy bardzo zadowoleni z dotychczasowej współpracy.
Marvipol Development Sp. z o.o. - Mariusz Książek Prezes