wydruki wielkoformatowe, systemy wystawiennicze, stojaki reklamowe   Oferta > Systemy wystawiennicze > Mark Bric > FLEXIFRAME

STABILNAIPRAKTYCZNAKONSTRUKCIA
System składa się z paneli, w skład których wchodzą ramy z płytami wypełniającymi. Panele łączy się ze sobą za pomocą metalowych złączy - konektorów. Bazując na tej zasadzie- link up, można budować przeróżne formy ekspozycyjne, takie jak: ściany, bryły, lady, wieże itp. Dostarcza się je jako gotowe do montażu zestawy - co ważne bez konieczności użycia narzędzi. Modułowa konstrukcja systemu FLEXIFRAME zapewnia możliwość dowolnej zmiany konfiguracji zakupionego zestawu, oszczędzają czas i pieniądze. Kiedy nie przewidujemy częstej zmiany ekspozycji, a zależy nam na bardzo szybkim złożeniu i rozłożeniu konstrukcji, możemy zakupić zestaw wyposażony w łącza zawiasowe fold up.

LEKKI I ŁATWY W UŻYCIU MATERIAŁ
Elementy systemu FLEXIFRAME, są o wiele lżejsze niż innych tradycyjnych rozwiązań. W związku z czym są łatwe w transporcie i montażu, a specjalne torby i pojemniki umożliwiają ich przechowywanie.

STANDARDOWE PANELE
Standardowe panele, z których zbudowane są ściany, wieże i gabloty mają wymiary 73x103 cm, natomiast nadstawki wymiar 73x33 cm.
Są to wymiary dopasowane do rozmiaru toreb transportowych.


        Galeria
        Zapytaj o cenę

RÓŻNORODNOŚĆ PŁYT WEWNĘTRZNYCH
Wybór płyt wewnętrznych zależy od typu elementów graficznych (plaka4 wydruk, folia) oraz warunków ekspozycji. Proponujemy następujące typy płyt wypełniających:
1) płyta komorowa - płyta z twardego tworzywa sztucznego o strukturze komorowej, lekka o mikrofalistej powierzchni. Nadaje się do naklejania wydruków i grafiki ploterowej, odporna na warunki atmosferyczne,
2) płyta piankowa - bardzo lekka płyta do wewnątrz o rdzeniu z pianki poliuretanowej pokryta masą celulozową, idealna do naklejania grafiki,
3) płyta podwójna-z przodu płyta przeźroczysta z tworzywa sztucznego, tył płyta piankowa, komorowa lub w wypadku eksponowania dwustronnego płyta przeźroczysta,
4) płyty VCLCRO - płyty z tworzywa pokryte tkaniną umożliwiającą mocowanie za pomocą "rzepów".

KOLORYSTYKA
FLEXIFRAME oferuje 14 kolorów ram. Płyty mogą być oklejane dowolną tobą z wzornika kolorów ORACAL.

MOŻLIWOŚĆ ROZBUDOWY
Zestawy FLEXIFRAME są łatwe do rozbudowy, wystarczy dokupić brakujące ramy i konektory lub je zamienić miejscem i utworzyć nową kompozycję.

Podstawowym elementem wszystkich konstrukcji jest panel, w skład którego wchodzi rama wraz z umieszczonymi płytami wypełniającymi.
Twoje potrzeby wskazują na wielkość naszych zestawów. Jeżeli jest to dla Ciebie wygodne, ekspozycję możesz ustawić nawet na stole i przeprowadzić prezentację dla klienta.
Zestawy FLEXIFRAME mają konstrukcję modułową, dlatego dowolnie możesz zmieniać ich konfigurację a Twoja ekspozycja może wzrastać wraz z potrzebami.

8-elementowa ściana promocyjna z nadstawkami jest najbardziej popularną formą szybkiej ekspozycji. Możesz na niej umieścić grafikę 2,0 x 2,9 m.
W prosty sposób do posiadanej ekspozycji możesz dołączyć następne elementy, takie jak lady i gabloty, i rozbudować swoją ekspozycję.
Każdy z naszych zestawów może być wyposażony w użyteczne akcesoria takie jak: oświetlenie, półki, kosze na foldery oraz torby transportowe.

Prosty sposób założenia zestawu FLEXIFRAME

FLEXIFRAME link up W zestawach tych elementami łączącymi są metalowe złącza - konektory, wsuwa się je w prowadnice znajdujące się w bokach ram.