wydruki wielkoformatowe, systemy wystawiennicze, stojaki reklamowe   Oferta > Systemy wystawiennicze > Maxibit > Icon Zapytaj o cenę


Urok podświetlanej reklamy...

System Icon jest nowatorską konstrukcją wśród naszych dotychczasowych systemów. Istotnie różni się wyglądem i sposobem rozstawiania. Standardowy Icon jest stosunkowo nieduży, istnieje jednak możliwość połączenia dwóch modułów. Icon jest jak gdyby kasetonem świetlnym i dlatego tak bardzo wyróżnia się spośród wszystkich oferowanych na rynku systemów. Przyciąga on wzrok dzięki zastosowaniu półprzezroczystej grafiki podświetlanej od wewnątrz. Operowanie światłem wyróżnia grafikę i nadaje stoisku niepowtarzalny klimat.

Zobacz jak szybko i łatwo można rozstawić Icon...

1.

Ustawiamy dolną część na ziemi (tą z gniazdkami elektrycznymi), w środku umieszczamy metalową rurkę, a w "rogach" montujemy listwy z magnesami.

2.

Całość przykrywamy blatem z tworzywa lub w przypadku 2-piętrowego Icon'a montujemy w blacie dwie dodatkowe listwy z magnesami...

3.

... i umieszczamy całość drugiego modułu na pierwszym (uwaga: metalowa rurka musi być w przypadku 2-piętrowego Icon'a odpowiednio dłuższa)

 

4.

Mocujemy panel graficzny przy pomocy magnesów.

 

5.

Montujemy świetlówki do metalowej rurki w miejscach gdzie są nawiercone otwory (uwaga: otwory powinny być skierowane wzdłuż dłuższej osi podstawy)

 

6.

Zawieszamy drugi panel z grafiką i zatrzaskujemy listwy magnetyczne aluminiowymi profilami, tak aby zablokować grafikę. Całość podłączamy do prądu i już gotowe!

 

Parametry techniczne:

System Icon zajmuje powierzchnię o rozmiarze 44 x 82 cm.

Grafika składa się z dwóch podświetlanych paneli (backlight) o szerokości 89,1 cm i wysokości 120,4 cm (wersja pojedyncza) lub 219,5 cm (wersja podwójna).Grafika

Grafikę należy przygotowywać na płycie CD w formacie TIF i dodatkowo w PSD (na PC), w skali 1:1, w rozdzielczości 75 dpi (100 dpi jeśli grafika zawiera małe szczegóły), w przestrzeni kolorów CMYK. Dookoła prosimy dodać na wszelki wypadek 2 cm nadlewki.

Wszelkie wątpliwości lepiej uzgodnić przed drukiem z naszymi projektantami.

Zobacz jak może już wkrótce wyglądać Twoje stoisko targowe...

Targi EuroShop w Düsseldorfie
(23-25 lutego 2002 roku)

Stoisko promujące nowe systemy (Satellite i Icon) przygotowane przez szwedzki oddział Maxibit'u.

Prezentacja pojedynczego i podwójnego Icon'a oraz Satellite o różnych wysokościach.
Centralna część stoiska wydzielona półprzezroczystymi ściankami z Network'a o wysokości 3.7m, a w narożnikach Satelity o wysokości 5.20m.