wydruki wielkoformatowe, systemy wystawiennicze, stojaki reklamowe   Oferta > Systemy wystawiennicze > Maxibit > Network Zapytaj o cenę

Na konferencji, sympozjum, w centrum handlowym...

Network jest systemem pop-up do prezentacji wielkoformatowej grafiki reklamowej. Daje on nieograniczone możliwości przedstawiania firmy, produktu lub idei w każdym miejscu i w każdej sytuacji. Biuro czy recepcja firmy, konferencja czy sympozjum, małe czy duże targi, kompletne stoisko handlowe czy tylko jego uzupełnienie - wybór zależy od użytkownika. My oferujemy wysokiej jakości konstrukcję aluminiową z wieloletnią gwarancją, panele graficzne wykonane w najnowszej technologii cyfrowej oraz zapewniamy serwis w 64 krajach.

Jedyny system typu pop-up wykonany w całości z aluminium, co zapewnia trwałość i lekkość konstrukcji. Stopki regulujące wysokość pozwalają na dokładne i stabilne ustawienie całej ścianki na każdym podłożu.
All-in-one box - w kufrze transportowym mieszczą się wszystkie potrzebne elementy. Dzięki niemu łatwo przewozić system zarówno samochodem, jak i samolotem.
All-in-one box można wykorzystać jako stolik, podium, a nawet - po otoczeniu panelem graficznym dopasowanym do stoiska - jako dodatkową powierzchnię reklamową.


Zobacz jak szybko i łatwo można rozstawić Network...

1.

Wszystko, czego potrzebujesz do montażu, znajduje się w jednym pojemniku. Ustawienie systemu Network zaczynamy od wyjęcia aluminiowego stelaża i magnetycznych listew.

2.

Konstrukcję trzymamy oburącz skierowaną stopkami do dołu. Rozciągamy ją do pełnych rozmiarów, tak aby stopki stanęły równo na podłożu.

3.

Blokujemy rozstawiony stelaż jedną magnetyczną listwą, po czym uzupełniamy konstrukcję (front, boki i - jeśli to konieczne - tył) pozostałymi.

 

4.

Sprawdzamy stabilność konstrukcji. Czarne stopki umożliwiają szybkie i łatwe wyważenie stelaża na nierównościach podłoża.

 

5.

Wyjmujemy pierwszy panel grafiki i zawieszamy go, zaczepiając jego górną część o uchwyty zamontowane w stelażu. Pozwalamy magnetycznym listwom dokładnie umocować panel na odpowiednim miejscu. Grafika musi na całej swej długości gładko przylegać do listew.

 

6.

Zawieszamy pozostałe panele.

 

7.

Na szczycie, w przeznaczonych do tego otworach mocujemy lampy i podłączamy je do sieci. Przy użyciu specjalnych adapterów możliwe jest zredukowanie liczby podłączonych przewodów do jednego.

 

8.

Z pojemnika wyjmujemy szeroki panel z wydrukowaną grafiką oraz blat do przykrycia stołu. Zamykamy pojemnik, układamy blat, a dookoła montujemy panel.

 

9.

Teraz wszystko jest gotowe do pokazu. Demontując, postępujemy w odwrotnej kolejności niż przy rozkładaniu. Uwaga: grafikę zwijamy obrazem na zewnątrz.Network jest tak uniwersalny, że ilość możliwych konfiguracji wydaje się nieskończona...

Opatentowana konstrukcja Network umożliwia łatwą zmianę lub rozbudowę konfiguracji. Dołączając nowe elementy, możesz powiększać swoje stoisko stosownie do potrzeb firmy. Dzięki temu twój zakup nigdy nie będzie przestarzały.Parametry techniczne:

Standardowy Network zbudowany jest z trzech paneli przednich i dwóch zakrzywionych paneli bocznych o wysokości trzech modułów. W przypadku wersji wygiętej (bardziej popularnej) daje to łączny rozmiar grafiki 336 x 223,5 cm. Wersja prosta jest nieco szersza - 351,6 x 223,5 cm. Cały komplet, w skład którego wchodzi stelaż, 18 listew magnetycznych i komplet grafik, mieści się w wygodnym w transporcie, plastikowym kufrze na kółkach (wymiary: 59x39x96 cm).

Istnieje możliwość wykonania wewnątrz Networka oświetlonych witryn wystawowych. Można również podświetlić od tyłu całą konstrukcję (tzw. backlight). Dodatkowo można zamówić zestaw lamp Maxi Light, listwy magnetyczne z zawiasami, listwy magnetyczne z otworami do montażu półek, półki panelowe proste i pochyłe, drewniany blat do kufra oraz zapasową samoprzylepną taśmę magnetyczną.

 

Powierzchnia stoiska: 252 x 65 cm

Powierzchnia stoiska: 271 x 31 cm


Rozmiary modułów pojedynczego panelu (standardowo 3 moduły)


Network może być "zabudowany" grafiką również od tyłu. W przypadku wersji panoramicznej tylne panele mają szerokość 80 cm. W wersji prostej wszystkie panele przednie i tylne muszą mieć szerokość 73,3 cm (a więc o 1 mm więcej niż przy zabudowie jednostronnej !!!).

Używając listew magnetycznych z zawiasami należy zwiększyć szerokość panelu o 7 mm przy każdej takiej listwie (a więc o 14 mm jeśli listwy z zawiasami są po obu stronach panelu).

Panel narożny łączący dwa systemy pod kątem 90 stopni powinien mieć szerokość 52 cm.

Aby utworzyć okrąg z Network'a potrzeba 16 paneli (średnica wew. 354,4 cm / średnica zew. 415,6 cm / obwód wew. 1112,7 cm / obwód zew. 1305 cm).

Grafika

Grafikę należy przygotowywać na płycie CD w formacie TIF i dodatkowo w PSD (na PC), całość w jednym pliku, w skali 1:1, w rozdzielczości 75 dpi (100 dpi jeśli grafika zawiera małe szczegóły), w przestrzeni kolorów CMYK. Na górze i na dole panelu trzeba dodać 2 cm nadlewki, aby łatwiej było spasować panele w pionie. Należy też starać się, aby łączenie paneli wypadało pomiędzy literkami i unikać wyraźnych poziomych motywów (np. poziomych pasów).

W miejscu łączenia paneli należy precyzyjnie umieścić pasery do cięcia (grubość 1 piksel, długość ok. 5 mm, kolor kontrastowy w stosunku do tła).

Grafika na kufer ma wysokość 82 cm, a szerokość 158 cm + 5 cm na zakładkę (w sumie panel powinien mieć rozmiar 163 x 82 cm, zakładka nie jest odcinana - prawa część panelu zachodzi w tym miejscu na lewą). Należy pamiętać, że od frontu widać tylko około 50 cm grafiki

Wszelkie wątpliwości lepiej uzgodnić przed drukiem z naszymi projektantami.

Zobacz jak może już wkrótce wyglądać Twoje stoisko targowe...

NIBCO
(projekt MAJAKAR)

Network prosty 3x4 z dwoma podświetlanymi witrynami

 

NIBCO
(projekt MAJAKAR)

Network wieża 1x6 oraz Network prosty 3x4 z podświetlaną witryną
GLOBE TRADE CENTRE
(projekt WIZART)

Natwork panorama 3x3 + kufer jako stolik z drewnianym blatem
IBM
(projekt MAXIBIT POLSKA)

Networki proste 3x3 ze stolikami pod monitory i rozkładaną półką na ulotki

 

POLMOS ŻYRARDÓW
(projekt MAXIBIT POLSKA)

Network panorama 3x3 wykorzystany do promocji wódki Belvedere
TELIA (Szwecja)
Aranżacja stoiska z wykorzystaniem systemu Network (17 x 4 m)
ERGOSOFT AB (Szwecja)
Zabudowa stoiska targowego w systemie Network + stoliki pod komputery

 

RATIONAL (Kanada)
Zabudowa stoiska w systemie Network + stoliki pod komputery
ERICSSON (Szwecja)
Network panorama 4x3 z podświetlanym bokiem i kufer jako stolik
network_zdjecie10.jpg (11931 bytes) network_zdjecie11.jpg (11458 bytes) network_zdjecie12.jpg (9962 bytes)
ORIFLAME (Szwecja)
Network panorama 3x3
GLAXO (Szwecja)
Network panorama 3x3 z podświetlanym fryzem (Head Light)

 

NATURES RECIPE (Szwecja)
Network panorama 4x3
network_zdjecie13.jpg (6900 bytes) network_zdjecie14.jpg (9398 bytes)
PHARMACIA (Szwecja)
Network panorama 4x4 (grafika montowana dwustronnie)
Network panorama 4x3 oraz kufer jako stolik
PAPPERS GRUPPEN (Szwecja)
Network panorama 4x3 (panele mogą być wykonane z tkaniny Velcro)