wydruki wielkoformatowe, systemy wystawiennicze, stojaki reklamowe   Oferta > Systemy wystawiennicze > Mark Bric > Ramy i stojaki reklamowe

 RAMYRamy FLEXIFRAME to profesjonalne narzędzie do ekspozycji plansz i plakatów reklamowych. Charakteryzują się prostotą konstrukcji i montażu, połączoną z wysoką estetyką. Dzięki różnorodnej kolorystyce skupiają uwagę na umieszczone wewnątrz informacje.

    Galeria
    Zapytaj o cenę

Montaż ram FLEXIFRAME jest prosta i nie wymaga żadnych narzędzi, polega na połączeniu profili bocznych z narożnikami bez konieczności klejenia.
Do ram stosuje się płyty wewnętrzne o grubości do 5 mm, które można łatwo umieścić wewnątrz dzięki specjalnej konstrukcji ramy.
Dzięki możliwości docinania profili ramy mogą występować w wielu wymiarach. Metalowe złącza - konektory umożliwiają łączenie ram ze sobą.
System FLEXIFRAME posiada wiele sposobów eksponowania informacji wewnątrz ramy. Można umieścić ją na stałe lub z możliwością wymiany.
Lekkie płyty wewnętrzne idealnie nadają się do naklejania zdjęć, napisów z folii i wydruków wielkoformatowych.
System stwarza również inne, alternatywne możliwości mocowania do płyt wewnętrznych np. na taśmy samoprzylepne lub "rzepy".


 MINI-STOJAKI

Dają możliwość ekspozycji plansz informacyjnych do formatu A3 (297 x 420 mm). Wszystkie nogi i podstawy wykonane są ze stali chromowanej (00).


 STOJAKI


Obejmują wiele form zróżnicowanych wielkością i ilością plansz wewnętrznych dając możliwość znalezienia tej najbardziej odpowiadającej dla potrzeb użytkownika. Podstawowy wymiar planszy wewnętrznej stojaków to standardowy format plakatu B1 (100 x 70 cm) jednak w wielu z nich można stosować również ramy mniejsze. Większość stojaków umożliwia umieszczenie dodatkowego panelu z nazwą, bądź logo firmy. Niektóre rozwiązania pozwalają zastosować półki lub kosze na foldery.FLEXIFRAME WSZECHSTRONNE NARZĘDZIE INFORMACJI I REKLAMY


FLEXIFRAME oferuje szeroki wachlarz profesjonalnych rozwiązań, dzięki którym Twoja informacja będzie zawsze blisko klienta w każdym dostępnym miejscu na ulicy i w punktach sprzedaży.

FLEXIFRAME sprawdza się wszędzie, zarówno przy prostych prezentacjach małych firm, jak i większych kampaniach reklamowych.

Bogaty wybór stojaków i szeroka gama kolorystyczna ram to atuty, dzięki którym Twoja oferta zwróci na siebie uwagę i zostanie zapamiętana.