wydruki wielkoformatowe, systemy wystawiennicze, stojaki reklamowe   Oferta > Systemy wystawiennicze > Maxibit > Satellite Zapytaj o cenę


Tam gdzie mało miejsca...

System Satellite jest w swojej konstrukcji podobny do Networka - posiada aluminiowy stelaż z rurek oraz listwy magnetyczne do montażu grafiki. Jest bardziej skomplikowany w montażu, ale jednocześnie zapewnia większą stabilność. Satellite może być wykorzystywany w dwojaki sposób: pionowo - jako kolumny z grafiką lub poziomo - jako "kratownica" do montażu oświetlenia stoiska. Doskonale nadaje się zarówno do otwartych stoisk jak i do uzupełnienie małych ekspozycji.

Zobacz jak szybko i łatwo można rozstawić Satellite...

1. satellite_montaz1.jpg (5828 bytes)

Satellite zawiera rozkładane pionowe listwy magnetyczne, poziome krzyżaki z regulowanymi stopkami i zaczepami paneli oraz dwa panele graficzne.

2. satellite_montaz2.jpg (5268 bytes)

Rozłóż konstrukcję z listwami magnetycznymi i ustaw ją dłuższymi "nóżkami" do dołu.

3. satellite_montaz3.jpg (6038 bytes)

Dołącz poziome krzyżaki do już rozłożonego segmentu konstrukcji.

 

4. satellite_montaz4.jpg (5699 bytes)

W podobny sposób przygotuj pozostałe segmenty konstrukcji. Dolna część powinna mieć stopki i dodatkową parę poziomych krzyżaków.

 

5. satellite_montaz5.jpg (5420 bytes)

Drugi segment umieść nad dolnym zatrzaskując wszystkie plastikowe zamki. Zakończ konstrukcję segmentem z zaczepami do paneli graficznych.

 

6. satellite_montaz6.jpg (4683 bytes)

Poszczególne segmenty są blokowane plastikowymi zamkami zatrzaskowymi umieszczonymi po wewnętrznej stronie listew magnetycznych.

 

7. satellite_montaz7.jpg (4707 bytes)

Zawieś panele graficzne na zaczepach, tak aby magnesy na panelach były wyrównane do środka listew magnetycznych.

 

8. satellite_montaz8.jpg (5664 bytes)

Satellite jest gotowy aby pomóc Ci podbić rynek !Parametry techniczne:

System Satellite zajmuje powierzchnię o rozmiarze 56 x 56 cm. Grafika składa się z dwóch paneli o szerokości 88 cm i wysokości 223,5 cm (wysokość taka sama jak w przypadku systemu Network). Przy projektowaniu grafiki należy pamiętać o jej ciągłości (a więc żeby prawa strona pasowała wzorem idealnie do lewej).Grafika

Grafikę należy przygotowywać na płycie CD w formacie TIF i dodatkowo w PSD (na PC), całość w jednym pliku, w skali 1:1, w rozdzielczości 75 dpi (100 dpi jeśli grafika zawiera małe szczegóły), w przestrzeni kolorów CMYK. Na górze i na dole panelu trzeba dodać 2 cm nadlewki, aby łatwiej było spasować panele w pionie. Należy też starać się, aby łączenie paneli wypadało pomiędzy literkami i unikać wyraźnych poziomych motywów (np. poziomych pasów). Przy projektowaniu grafiki należy pamiętać o jej ciągłości (a więc żeby prawa strona pasowała wzorem idealnie do lewej).

W miejscu łączenia paneli należy precyzyjnie umieścić pasery do cięcia (grubość 1 piksel, długość ok. 5 mm, kolor kontrastowy w stosunku do tła).

Wszelkie wątpliwości lepiej uzgodnić przed drukiem z naszymi projektantami.

Zobacz jak może już wkrótce wyglądać Twoje stoisko targowe...

Targi EuroShop w Düsseldorfie
(23-25 lutego 2002 roku)

Stoisko promujące nowe systemy (Satellite i Icon) przygotowane przez szwedzki oddział Maxibit'u.

Prezentacja pojedynczego i podwójnego Icon'a oraz Satellite o różnych wysokościach.
Centralna część stoiska wydzielona półprzezroczystymi ściankami z Network'a o wysokości 3,7m, a w narożnikach Satelity o wysokości 5,20m.