wydruki wielkoformatowe, systemy wystawiennicze, stojaki reklamowe   Oferta > Systemy wystawiennicze > Mark Bric > SnapUp

Mark Bric jest producentem dwóch modeli profesjonalnych ścian pająkowych SnapUp o nieporównywalnej trwałości i jakości wykonania: MP1 i MP2. Obydwa systemy są przenośne, kompaktowe i nadzwyczaj łatwe w użyciu. szeroka galeria kształtów (łukowate, proste, cylindryczne) i rozmiarów ścian, pozwala na dobranie produktów odpowiednich do potrzeb każdego klienta.SnapUp jest idealnym narzędziem do szybkiej ekspozycji. Tekst i grafika nie zawiera widocznych podziałów co pozwala na przyciągnięcie pełnej uwagi. Firma SCANDINAVIA jest wyłącznym importerem w Polsce produktów firmy Mark Bric Sweden AB. Wprowadzając na rynek ściany SnapUp zadbaliśmy, aby był on dostępny w bardzo konkurencyjnej cenie.

   Akcesoria
   Instrukcja montażu
   Konfiguracje ścian SnapUp
   Zapytaj o cenę


System MagnetPro ma jedyne w swoim rodzaju, które w porównaniu z innymi systemami sprawiaja, że jest niezwykle prosty w obsłudze.

1) Po rozciągnięciu, aluminiowa konstrukcja jest automatycznie blokowana przez magnetyczne zapięcia.
2) Montaż listwy magnetycznej jest bardzo prosty. Wystarczy magnetycznie umocować jej górną część do konektora. Dolny koniec listwy sam przyjmuje właściwą pozycję.
3) Na odwrotnej stronie paneli graficznych znajdują się bardzo silne taśmy magnetyczne, za pomocą których grafika jest łatwo łączona z listwami i całą konstrukcją.

Efekt (PMP1) jest ekskluzywnym modelem ściany SnapUp (produktem z najwyższej półki). Krzyżowe wzmocnienia dają maksymalną sztywność i stabilność konstrukcji oraz zapewniają idealnie mocowanie grafiki. Efekt jest dostępny w tradycyjnym dla ścian typu pop-up łukowatym kształcie. Łukowaty kształt zapewnia maksymalny efekt graficzny.

Efekt (MP1) ma krzyżowe wzmocnienia konstrukcji i jest rozpoznawalny po konektorach łączących konstrukcję w kolorze bordowym.


Przykładowy, kompletny zestaw EFEKT 4x3 nr kat. 7805

W skład zestawu wchodzą:

 
1 kompletna konstrukcja 4x3 MP1 nr 82204 o wymiarach w mm: 2875 (szerokość) x 2255 (wysokość) x 840 (głębokość),
 
1 twardy kufer transportowy na kółkach, nr 5040,
 
2 lampy halogenowe(200W), nr 80006.


Atut (MP2) jest uniwersalnym modelem SnapUp. Oferowany jest w bardzo przystępnej cenie. W konstrukcji MP2, tak jak w tradycyjnych systemach pop-up, nie zastosowano krzyżowych wzmocnień. Atut (MP2) może mieć kształt łukowaty, prosty lub cylindryczny (wieża).

Rozmiar systemów typu Pop-Up najczęściej podaje się jako liczbę kwadratów (szerokość x wysokość) z jakiej się składa. Model przedstawiony na zdjęciu jest określany jako 3x3. MP2 można rozpoznać po szarym kolorze konektorów łączących konstrukcję.


Przykładowy, kompletny zestaw ATUT 3x3 nr kat. 7880

W skład zestawu wchodzą:

 
1 kompletna konstrukcja 3x3 MP2, nr 82213 o wymiarach w mm: 2550 (szerokość) x 2225 (wysokość) x 720 (głębokość),
 
2 materiałowe torby transportowe do konstrukcji i paneli graficznych, nr 5045 i 5046.

Dwustronne ściany SnapUp - wszystkie modele łukowate jak i proste mogą być dostarczone z dodatkowymi taśmami i listwami magnetycznymi do zamocowania paneli graficznych po obu stronach konstrukcji. Ściany jednostronne mogą zostać rozbudowane do dwustronnych. Przy składaniu zapytania lub zamówienia prosimy o zaznaczenie rodzaju ściany.