wydruki wielkoformatowe, systemy wystawiennicze, stojaki reklamowe   Oferta > Systemy wystawiennicze > Mark Bric > Stoiska degustacyjne
Jednym z bardziej skutecznych sposobów skłaniania klientów do zakupu jest właściwie przeprowadzona degustacja. Zapewnia ona zwiększenie sprzedaży i poprawę postrzegania marki. Jednym z warunków skutecznej degustacji jest atrakcyjny wygląd stoiska oraz jego funkcjonalność.
Pragniemy przedstawić Państwu odpowiednie narzędzia, które pomaga zapewnić sukces akcji promocyjnych. Unikalne, sprawdzone rozwiązania i szereg opcji sprawia, że możemy dopasować nasze produkty do Państwa indywidualnych potrzeb. Wygodę użytkowania zapewniają ergonomiczne kształty oraz łatwość składania i rozkładania czy możliwość wymiany grafiki (wybrane modele. Niewielkie wymiary i waga złożonego stoiska powodują, że transport w kolejne miejsce degustacji nie będzie problemem. Stosowane do produkcji wysokiej jakości materiały oraz rozwiązania techniczne gwarantują wytrzymałość konstrukcji i możliwość wielokrotnego używania stoisk. Zindywidualizowana, pełnokolorowa grafika sprawi, że stoisko uzyska efektowna oprawę a degustacja i promowana marka głęboko zapadną w świadomość klientów.

    Galeria
    Zapytaj o cenę


STANDARD - Korzystna cena

Stoisko wyróżnia zaokrąglony front (długość łuku 82,6 cm). Wyposażenie stanowią półki (jedna lub dwie) oraz szyld (duży lub mały o szer. 60 cm osadzony na jednym maszcie. Blat z obramowaniem zapobiega zsunięciu się stojących na nim urządzeń i próbek produktów. Można zamówić nakładkę wzmacniającą blat.
 
GOLIAT - Większe możliwości

Jedno z największych stoisk znajdujących się w naszej ofercie. Duży front i szyld daje doskonała możliwość wyeksponowania grafiki. Blat z obramowaniem zapobiega zsunięciu się znajdujących się na nim przedmiotów. Istnieje możliwość szybkiej wymiany grafiki bez demontażu stoiska. Stoisko może posiadać jedna lub dwie półki ułatwiające przechowywanie produktów i materiałów reklamowych.
 
SOLID - Nowa jakość degustacji

Stoisko może posiadać jedną lub dwie półki ułatwiające przechowywanie próbek i materiałów reklamowych oraz dodatkowo drzwiczki pozwalające zamknąć ladę stoiska. Blat z obramowaniem zapobiega zsunięciu się stojących na nim urządzeń i próbek. Stoisko można zamówić w wersji z blatem o podwyższonej wytrzymałości. Istnieje możliwość zamontowania szyldu: jednostronnego, dwustronnego lub w formie daszku.
 
PRESTIGE - Ogromne wrażenie

Największe z oferowanych przez nas stoisk do degustacji. Spośród innych wyróżnia je wysoki (1160 mm), zaokrąglony blat oraz poręczna półka umieszczona 250 mm poniżej powierzchni blatu. Stoisko można zamówić z dodatkowa półka do przechowywania produktów. Duża powierzchnia frontu oraz szyldu pozwala na umieszczenie efektownej grafiki co pozwoli wyróżnić Państwa produkty i Firmę. Istnieje możliwość zamontowania szyldu zaokrąglonego lub prostokątnego (jednostronnego lub dwustronnego). Mimo znacznych rozmiarów stoisko łatwo można złożyć i zapakować do torby o wymiarach 1250x630x160 mm.
 
VARIANT - Funkcjonalność i czystość

Stoisko dostępne jest w dwóch wersjach: z całkowicie płaskim blatem pozwalającym na maksymalne wykorzystanie powierzchni i utrzymanie idealnej czystości lub z blatem posiadającym obramowanie, zapobiegającym zsunięciu się znajdujących się na nim przedmiotów. Stoisko może posiadać jedną lub dwie półki ułatwiające przechowywanie próbek i materiałów reklamowych. Opcjonalnie można zamontować półkę z wbudowanym, zamykanym koszem na śmieci, pozwalającym na utrzymanie higienicznych warunków. Kształt frontu pozwala na interesujące wykorzystanie grafiki.
 
AKCJA - Kontakt z klientem

Stoisko o bardzo ciekawym kształcie lady recepcyjnej (wys. 1160 mm). Doskonale się sprawdza na targach, recepcjach i wszystkich promocjach, gdzie wypełnia się kupony. Stoisko wyposażone jest w jedna półkę. Można zamontować następujące szyldy: jednostronny, dwustronny lub w kształcie daszku oraz dodatkowo okrągłą tacę. Stoisko można zamówić w wersji z okienkiem w górnej części frontu. Rozwiązanie to pozwoli zaprezentować cenne produkty, które nie mogą być wystawiane na ogólnodostępnym blacie.
 
FORMA - Prostota i funkcjonalność

Stoisko posiada płaski, nie dzielony front co może być przewagą w przypadku niektórych grafik. Prostokątny, kształt blatu umożliwia montaż stoiska z dwustronnym szyldem zamontowanym z przodu lub z tyłu stoiska. W łatwy sposób można wymienić grafikę. Stoisko wyposażone jest w jedną półkę.
 
MIDI - Kompaktowy rozmiar

Dzięki kompaktowym rozmiarom jest to doskonałe stoisko do zastosowania wszędzie tam, gdzie istnieją ograniczenia w zajmowanej powierzchni. Dostępne bez półki lub z jedna półka ułatwiająca przechowywanie próbek i materiałów reklamowych. Blat z obramowaniem zapobiega zsunięciu się znajdujących się na nim przedmiotów. Aby wzmocnić przekaz reklamowy, stoisko można wyposażyć w szyld montowany na dwóch masztach. Maxi 900 bez szyldu, dzięki tej samej wysokości co Profit, Solid, Goliat i Variant może być używany jako dostawka, powiększając obszar roboczy.
 
PROFIT - Uniwersalność

Stoisko można wyposażyć w pojedynczy maszt z szyldem średniej wielkości lub w parasol. Blat i podstawa posiadają jeden otwór do zamocowania masztu (parasola) i są zamienne. Dzięki temu, maszt (parasol) może być mocowany z lewej lub prawej strony stoiska a powierzchnia blatu nie posiada zbędnych otworów. Stoisko wyposażone jest w jedną półkę.
 
DAVID - Najtańsze rozwiązanie

Najtańszy sposób na przeprowadzenie degustacji lub prezentacji. Zajmuje bardzo mało miejsca i jest bardzo lekkie (5,7 kg z torba). Istnieje możliwość zamontowania małego szyldu mocowanego na jednym maszcie. Jako dostawka, może stanowić również powiększenie powierzchni innych stoisk.


Wszystkie. oferowane przez nas stoiska do degustacji wykonane są z 3 mm polistyrenu o podwyższanej wytrzymałości, odpowiedniego do kontaktu z żywnością. Niektóre elementy wykonane z polypropylenu. Spody posiadają ergonomiczne wcięcia na stopy, dzięki czemu praca przy stoisku jest bardziej komfortowa. Blaty dostępne są z jednym, dwoma lub bez otworów służących do mocowania masztów przytrzymujących szyldy. Blaty są płaskie lub posiadają obramowanie. Spody 'i blaty są zaprojektowane tak, by łatwo i szybko połączyć je w całość z korpusem za pomocą prostego zatrzasku. Korpus stoiska wykonany jest z jednego arkusza 3 mm propylenu i składa się, by zajmować jak najmniej miejsca w transporcie. W zależności od modelu czoło korpusu może być jednolite lub składane. Podobnie mogą być stosowane różne szyldy jedno lub dwustronne, o rogach zaokrąglonych lub prostych a nawet szyldy w formie daszku. Szyldy mogą być montowane na jednym lub dwóch masztach. Maszty wykonane są z 25 mm malowanych, stalowych rurek. Całe stoisko można szybko rozłożyć, a po przeprowadzanej degustacji złożyć i zapakować do poręcznej torby. Blaty, spody i półki mogą być wykonane w kolorze czarnym, szarym, czerwonym, niebieskim, żółtym, brązowym lub zielonym. Wyposażenie dodatkowe (w zależności od modelu): okrągła taca montowana do masztu będąca dodatkowym miejscem do eksponowanie próbek produktów, parasol, drzwiczki zamykające stoisko od strony obsługi, zamykany kosz na śmieci oraz kolejne lady zwiększające powierzchnię blatów. Mogą Państwo wyróżnić swoje stoisko dzięki zastosowaniu indywidualnej grafiki.