wydruki wielkoformatowe, systemy wystawiennicze, stojaki reklamowe   Oferta > Systemy wystawiennicze > Maxibit > Zap & Solo Zapytaj o cenę


Najtańsze rozwiązanie...

Maxibit Zap sprawdza się w różnych sytuacjach. Pomaga w kampaniach reklamowych, uzupełnia stoiska targowe oraz zwiększa efektywność prezentacji osobistych. Maxibit Zap może być używany pojedynczo lub w kombinacjach, można też ustawiać go jako uzupełnienie innego systemu zabudowy, np. Maxibit Network. Drukując grafikę dla panelu Zap można przygotować również zewnętrzny, wiszący baner. Cała konstrukcja systemu ukryta jest za prezentowanym obrazem. Grafika jest wykonana metodą cyfrową na doskonałych materiałach, co zapewnia wysoką jakość i trwałość panelu reklamowego. Dzięki temu Zap może służyć do bardzo wielu prezentacji. Wymiana grafiki nie wymaga żadnych dodatkowych części, a koszt jej montażu na panelu jest wliczony w cenę wydruku.

Na chwilę przed prezentacją...

Zap otrzymujesz gotowy, zapakowany w elegancką torbę. Wystarczy go rozwinąć! Po prezentacji Zap zwija się automatycznie do swojej kasety, co zapewnia wygodne magazynowanie i doskonałą ochronę.

raz...
trzy...
... i już ! 
dwa...


Parametry ekranu Maxibit Zap:

Zap występuje w dwóch odmianach: 88 x 223,5 cm (po zwinięciu 6 x 90 cm) oraz 118,5 x 223,5 cm (po zwinięciu 8 x 120 cm). Na specjalne zamówienie dostępne są też inne rozmiary - szerokość do 118,5 cm, wysokość w zależności od indywidualnych potrzeb klienta.

System Maxibit Zap ze względu na swoją ogromną popularność jest najprężniej modyfikowanym systemem, po to żeby zapewnić klientowi jak najłatwiejsze i najszybsze rozstawianie ekranu. Szczególną ewolucję przeszła teleskopowa rurka podtrzymująca od tyłu grafikę. Teraz zablokowanie jej poszczególnych segmentów jest jeszcze prostsze i bardziej intuicyjne. Zmianie uległa również torba do transportu Zapa, za równo pod względem estetycznym (dyskretny urok czerni) jak i pod względem funkcjonalnym (torba posiada teraz specjalną kieszeń na lampę halogenową 50W). Wspomniane lampy też uległy ostatnio drobnej modyfikacji wizualnej.
W naszej ofercie pojawił się ostatnio również Zap dwustronny.
Komplet Maxibit Zap obejmuje stelaż z mechanizmem zwijającym i torbę na ramię.Wersja Solo...


dolny profil z listwą montażową,
stopką i wkręcanym słupkiem

W odróżnieniu od systemu Zap wersja Solo nie posiada kasetki z automatycznym mechanizmem zwijania grafiki - należy ją ręcznie zwinąć w rulon. 

Starsze wersje solo mają szerokość 88 cm, jednak niedawno pojawiły się wersje o szerokości 81 cm i 82,1 cm (w sprawie szerokości prosimy o kontakt z naszymi projektantami).

Solo o szerokości 82,1 cm jest przystosowane do precyzyjnego łączenia kilku ekranów w jeden większy - grafika ma szerokość dokładnie taką samą jak aluminiowe profile nośne i dodatkowo na brzegach można wkleić specjalne dwubiegunowe magnesy, które pomagają utrzymać panele graficzne jak najbliżej siebie.

Ekran typu Solo to najtańsze możliwe rozwiązanie !Grafika

Grafikę należy przygotowywać na płycie CD w formacie TIF i dodatkowo w PSD (na PC), w skali 1:1, w rozdzielczości 75 dpi (100 dpi jeśli grafika zawiera małe szczegóły), w przestrzeni kolorów CMYK. Na górze i na dole panelu trzeba dodać 2 lub 3 cm nadlewki (dzięki temu góra panelu jest ładniej wykończona, a na dole nie widać czarnego płótna, do którego jest przyklejana grafika).

Wszelkie wątpliwości lepiej uzgodnić przed drukiem z naszymi projektantami.

Zobacz jak może już wkrótce wyglądać Twoje stoisko targowe...

zap_zdjecie4.jpg (14618 bytes)

MAXIBIT (Szwecja)
Możliwość zestawiania kilku Zap-ów
w celu osiągnięcia większej
powierzchni reklamowej
POLMOS ŻYRARDÓW
(projekt MAXIBIT POLSKA)

Prezentacja trzech nowych produktów
przy wykorzystaniu ekranów typu Zap.
VOLVO (Szwecja)
Prezentacja wykorzystywana przy
rekrutacji nowych pracowników
(Solo - wydruk na tkaninie)
 
 
ORIFLAME
(projekt MAXIBIT POLSKA)

Prezentacja wykorzystywana przy
rekrutacji doradców kosmetycznych.
LUFTHANSA (Szwecja)
Nowe Solo pozwala jeszcze
precyzyjniej zestawiać ze sobą
kilka paneli graficznych.
MAXIBIT POLSKA
Dwa połączone Solo wykorzystane
przez nas na targach w Poznaniu
do prezentacji nowych możliwości.