wydruki wielkoformatowe, systemy wystawiennicze, stojaki reklamowe   Oferta > Reklama multimedialna
W dzisiejszych czasach o sukcesie firmy nie decyduje jedynie jakość produktu czy solidność wykonanej usługi. Sposób przedstawienia oferty w istotny sposób wpływa na ilość klientów. Atrakcyjnie przedstawiona oferta nie tylko podnosi, ale podnosi także prestiż firmy.
Firma reklamowa BULBA od lat zajmuje się kreowaniem wizerunku firm, a naszymi klientami zarówno małe i średnie przedsiębiorstwa jak i potentaci na polskim rynku (klienci). Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą reklamy multimedialnej.

Prezentacje multimedialne
Prezentacje multimedialne to nowoczesny sposób przedstawienia oferty i dorobku firmy. Efektowna grafika i animacja znacznie podnoszą atrakcyjność oferowanych produktów, a stworzony w ten sposób katalog możemy rozpowszechniać na płytach CD.

Zobacz wersję demo >>

Projektowanie stron WWW
Posiadanie firmowej strony Internetowej to w dzisiejszych czasach już standard. Estetyczna witryna pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy, a także ułatwia kontakt z klientami i partnerami handlowymi. Witryna internetowa to miejsce gdzie oferta dostępna jest 24 h/dobę. Cenniki umieszczone na stronie mogą być aktualizowane poprzez wysłanie jednego pliku lub poprzez prosty panel administracyjny. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Firma Reklamowa BULBA tworzy także skomplikowane serwisy a także strony wykonane w technologii Macromedia Flash.

E-shop
Firam Reklamowa BULBA dysponuje własnymi rozwiązaniami w dziedzinie handlu przez Internet. Każdy zamówiony e-shop jest indywidualnie dostosowany i integrowany ze stroną przez pracownika firmy BULBA. W razie potrzeby do e-shop'a dodawane są moduły, dzięki którym nasz produkt dostosowuje się do indywidualnych potrzeb klienta.
Przykład działania e-shop'u można obejrzeć pod adresem www.arkom.waw.pl

Internet Marketing
Promocja witryny w Internecie to bardzo ważny etap w procesie tworzenia witryny. To właśnie od tego głównie zależy ilość osób odwiedzających naszą stronę. Firma Reklamowa BULBA oferuje swoje usługi związane z pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach, projektowaniem banerów reklamowych oraz wdrażaniem systemów mailingowych do wysyłania bezpłatnych biuletynów.