wydruki wielkoformatowe, systemy wystawiennicze, stojaki reklamowe   Oferta > Reklama wizualna > Rollboard


 ruchoma reklama wielkoformatowa

OPIS (4x3m i 5x3m)


Rollboard jest to jedno lub dwustronne urządzenie reklamowe, podświetlane wewnątrz, naścienne lub na stopie, zainstalowanej odśrodkowo. Umożliwia prezentację wielu plakatów reklamowych przy użyciu techniki rolowania plansz.

 Dane techniczne
 Cześci elektryczne


Kliknij, aby powiększyć.
 
Korpus Rollboarda
Rama nośna
zbudowana jest z pokrytego proszkowo profilu aluminiowego o specjalnym kształcie, dzięki któremu osiągnięto doskonałą stabilność urządzenia oraz głębię podświetlenia plansz reklamowych. Rollboard instalowany na stopie dodatkowo wzmocniono ocynkowanym profilem stalowym.

Skrzydła rollboarda zamocowane są na górnym profilu nośnym, za pomocą specjalnie skonstruowanego zawiasu. Ramy skrzydeł wykonane są także z pokrytych proszkowo profili aluminiowych. W ramie zamontowano szybę antywłamaniową P4A o grubości l0mm. Aby ułatwić otwieranie skrzydeł rollboarda wyposażono go w siłowniki gazowe. Dwa zamki zapewniają bezpieczne zamknięcie skrzydeł reklamy, a otwieranie następuje za pomocą ukrytego wewnątrz profilu zamka centralnego.

Stopa nośna
Mocowanie stopy z korpusem rollboarda usytuowane jest odśrodkowo (1/3 : 2/3). Co w dużym stopniu ułatwia montaż, biorąc pod uwagę ukształtowanie terenu, skwerki zielone, chodniki itp. Stopa zbudowana jest z ocynkowanych profili stalowych 200 x 100 x 10 mm zakończonych płytą stalową nośną o wymiarach 600 x 600 x 30 mm przytwierdzaną do fundamentu. Płyta nośna mocowana jest do fundamentu w sześciu miejscach. Aby wzmocnić łączenie stopy z płytą nośną dodano wzmocnienia stalowe, co wpłynęło na usztywnienie konstrukcji całego urządzenia. Wysokość stopy od podłoża do rollboarda wynosi 2500 mm. Osłona nogi wykonana jest z ocynkowanej pokrytej proszkowo blachy stalowej. Wizualnie wygląda na blachę aluminiową. Z boku stopy znajdują się zamki otwierające osłony nogi, a wewnątrz stopy znajduje się moduł sterujący.

Cennik

Ilość w skali miesiąca
Proponowana cena
Wymiary
min. 10 szt.
142 800 PLN
4300 x 3200
10 - 20 szt.
137 400 PLN
pow. 20 szt.
ustalana indywidualnie

Warunki oferty:
  • Zamówienie musi obejmować minimum 10 sztuk.
  • Warunki płatności: przedpłata 30%, 50% w dniu odbioru, reszta 30 dni od dnia odbioru
  • Termin realizacji: ok. 4 miesiące - 50% zamówionych sztuk, reszta dodatkowo jeden miesiąc od daty złożenia zamówienia.
  • Podane ceny są cenami netto - bez podatku VAT.